22

Sevgili 22, belki herşey küçücükken bu yaşlarını hayal ettiğin gibi olmadı ama kabul et biz seninle çok eğlendik. 🙂

Tam yere düşmüşken dizlerimizin üstünde durup ayağa kalkmayı birlikte öğrendik, yeni bir fakülte kazandık ( istediğimiz okulu 0.2 puanla kaçırmış olsak da yatay geçiş için hala şansımız var, için rahat olsun bu şansı denemek için elimden geleni 23 ile yapmaya devam edeceğim.), hayatımızdan çok insan çıkardık ya da mesafe koyduk belkide onlar çıkmıştır, yeni insanlar tanıdık, güzel bir tatil yaptık(7 sene öncesi gibi), ilk kez uçağa bindik, ilk kez hayalimiz olan mesleği ingilizce öğretmenliğini birlikte yaptık, bir sürü öğrencilerimiz sevenlerimiz oldu hediyeler, çizilmiş muhteşem resim hediyeleri.., öğrenciliğe seninle geri döndük, sahip olduklarımızın farkına birlikte vardık, bir iki kilo aldık:) ( umarım geri verebilirm) , çok güldük, zaman zaman yanlız hissettik, saçlarımızın rengini açtık, hayalimizdeki sarı bavulu şimdiden aldık, çok istediğimiz yılbaşı ağacı ile yeni yıla girdik tam istediğin gibi, harika hediyeler aldık, biz seninle çok eğlendik yaa.

Ben sana doyamadım. Sen bana ne çok şey katmışsın şimdi bakınca senden hiç ayrılasım gelmiyor, sana daha iyilerini yaşatmak isterdim ama elimden geleni inan yaptım ama maalesef zaman akıyor.

Çok iyi hissettim, seni yaşamak ne zevkiymiş, açıkçası başta korkmuştum senden ama şimdi bakınca hayal ettiğimden daha güzel olduğunu görüyorum. Büyümeye katlanamıyorum.

Geldin ve gidiyorsun umarım seni iyi yaşayabilmişimdir. Kar yağışını ne çok sevdiğimi bilirsin Allah ve Mikalin hediyesi olarak seni kar ile gönderiyorum. 23’e kapı açıyorum. Ne güzel bir yaştın ki giderken bile beni mutlu hissettiriyorsun. Keske hep 22 olsam. Ama keşkeler işe yaramaz, bilirsin.

Yaşattığın her iyi kötü an için teşekkür ederim, seni hissetmek çok güzeldi, çok farkıydın, ama gidiyorsun seni göz yaşlarımla gönderiyorum ve yarın gece seninle son gecemiz. Inanamıyorum.

Güle güle git, herşey için, iyi kötü farketmez gerçekten her bir şey için, her bir dakika için, her bir gün için, her bir duygu için, düşünce için, hissettirdiğin sevgi için sana gökyüzündeki yıldızlar kadar çok teşekkür ederim. Ayrılmak istemiyorum çünkü Seni çok seviyorum ♥️

Aklımda, duygularımda anılarımda Hoşça kal.

❄❄❄❄Veeee sana gelirsek 23 ! Konuşacak yaşayacak daha çook şeyimiz var seninle. Yakında görüşürüz.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s