Denebunu w/Garnier

Merhabalar denebunudan geçtiğimiz ay yeni bir kutu geldi. Bu kutuda Garnier Çift fazlı makyaj temizleme suyu göndermişler. Bir ayın sonunda ürün ile ilgili deneyim ve yorumumu da sizlerle paylasmak istedim, şimdi geçelim ürünü inceleme kısmına.

Öncelikle her zaman Garnier’i beğenmiş ve genel olarak cilt temizliği rutinimde sıklıkla yer vermişimdir bundan dolayı beklenti içerisinde kullandım. Ürünün fotograta gördüğünüz gibi iki katmanı bulunuyor işte bu da ürünü cift fazli yapıyor. Temizlerken bir yandan da üzerinde bulunan yağ bazı ile nemlendiriyor ve besliyor. Şimdi soru cevap şeklinde ilerliyelim.

Ürün iyi temizliyor mu? -Evet, gayet güzel temizliyor. Iki oval pamuk yardımı ile tüm yüzümü tertemiz yapıyor.

Kokusu nasıl? Yoğun mu? -Kokusu hoş ama çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim bu tür cilt veya makyaj temizyleyicilerde ferah temizlik kokusu tercihimdir.

Ürün uzun süre yeterli olur mu? -Evet, her gün kullanmama rağmen henuz yarısına gelmiş bulunuyorum ve bir aydır kullanıyorum.

Satın almalı mıyız, önerir misin ve sen tekrar kullanır mısın? Ürünün fiyatı ve yeterlilik süresi gayet makul geliyor, ek olarak temizlemeside harika bundan dolayi ürünü öneririm ve kullanırım ancak bunun yerine cilt temizleme rutinlerimde bazen kokusu daha ferah olan ürünlere de yer vermek isterim.

Suya dayanıklı makyaj ürünlerini temizlemede başarılı mı? -Evet, kendileri de bu özelliği ürün ambalajında belirtmişler ve gerçekten çok başarılı.

Vee ürün için benim merak ettiğim önceden hazırladım soruları bir ay neticesinde bu şekilde cevapladım. Sizlerinde ürün hakkında merak ettikleriniz olursa veya deneyimlerinizden söz etmek isterseniz aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle kendinize bakabildiğiniz kadar iyi bakın hoşça kalın. 🤗

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s